O nama

Kontakt

Zanima vas nešto više ili tražite detaljnije informacije, slobodno nam se obratite na navedene kontakte

Sarajevski kiseljak d.d.

Kraljice mira 7, 71 250 Kiseljak, BiH

Uprava

Tel +387 30 871 800 E-mail uprava@sarajevski-kiseljak.com

Marketing i razvoj

Tel +387 30 871 871 E-mail marketing@sarajevski-kiseljak.com

Odnosi s javnošću

Tel +387 30 871 880 E-mail pr@sarajevski-kiseljak.com

Prodaja

Tel +387 30 871 861 E-mail prodaja@sarajevski-kiseljak.com

Uvoz - izvoz

Tel +387 30 871 858 E-mail izvoz@sarajevski-kiseljak.com

Financije i računovodstvo

Tel +387 30 871 806 E-mail financije@sarajevski-kiseljak.com

Logistika

Tel +387 30 871 815 E-mail logistika@sarajevski-kiseljak.com

Ljudski potencijali, pravni i opći poslovi

Tel +387 30 871 805 E-mail skpop@sarajevski-kiseljak.com

Regionalni distribucijski centri

Kako bi naši proizvodi u svakom trenutku bili maksimalno dostupni našim potrošačima, vrlo je važan kvalitetan sustav distribucije. U sklopu nacionalne distribucijske mreže dostavljamo robu na području prodajnih regija – Sarajevo, Tuzla, Bihać, Banja Luka i Grude.

RDC SARAJEVO

Rajlovačka bb, 71 000 Sarajevo TEL +387 33 754 160 FAX +387 33 590 714; 590 715 MAIL rdcsarajevo@sarajevski-kiseljak.com

RDC TUZLA

Bosanska poljana bb, 75 000 Tuzla TEL +387 35 369 150 FAX +387 35 369 146 MAIL rdctuzla@sarajevski-kiseljak.com

RDC BIHAĆ

Hamze Hume bb, 77 000 Bihać TEL +387 37 351 748 FAX +387 37 351 748; 328 231 MAIL rdcbihac@sarajevski-kiseljak.com

RDC BANJA LUKA

Svetosavska bb, 78 250 Glamočani – Laktaši TEL +387 51 584 690 FAX +387 51 584 688 MAIL rdcbanjaluka@sarajevski-kiseljak.com

AGROKOR – ZAGREB d.o.o. GRUDE

Kralja Tomislava 27, 88340 Grude TEL +387 39 830 333 FAX +387 39 830 301 MAIL agrokor-zagreb@tel.net.ba

PC Kiseljak

Obala hrvatske mladeži bb, 71 250 Kiseljak TEL +387 30 877 508 FAX +387 30 877 507 MAIL pckiseljak@sarajevski-kiseljak.com